Nasz hostel położony jest w odległości zaledwie 10 min. spacerem od zamku królewskiego na Wawelu i 15 min. od Rynku Głównego, na terenie, gdzie podczas II wojny światowej istniało Getto Krakowskie, w bezpośredniej bliskości słynnej dzielnicy Krakowa - Kazimierza. Nasza lokalizacja sprzyja pieszym wycieczkom po całym starym Krakowie, jak również wypadom poza miasto: do Wieliczki – kopalnia soli, Oświęcimia – obóz Auschwitz-Birkenau, a także w niedaleko położone Tatry - do Zakopanego. Na prośbę naszych Gości organizujemy wycieczki w te miejsca.

Naszym głównym celem jest satysfakcja Gości i zadowolenie z pobytu w naszym rodzinnym hostelu. Kajzer Hostel to doskonała alternatywa dla noclegów w tradycyjnym hotelu, gwarancja prywatności, niezależności i wysoka jakość zakwaterowania, w atrakcyjnych cenach. Naszym zmotoryzowanym Gościom proponujemy bezpieczne i bezpłatne miejsca parkingowe. Naszym dodatkowym atutem jest przyjemna restauracja z letnim ogródkiem, serwująca wyśmienite dania kuchni polskiej i europejskiej, w której wszyscy nasi Goście mają zapewniony 10% rabat.

Czworonożni przyjaciele mile widziani.

Mimo różnorodności i wciąż poszerzających się ofert hotelowych w Krakowie, nowootwarty Kajzer Hostel jest jednym z bardziej atrakcyjnych cenowo i jakościowo obiektów noclegowych w Krakowie.

       
do bankomatu
100 m
do dworca PKP
1 km
do dworca PKS
5 km
do przystanku
100 m
do restauracji
0 m
do urzędu pocztowego
200 m
przy dłuższych pobytach rabat do
gla grup rabat do
Bar, bufet
Czajnik
Dostęp do TV
Dostęp do Żelazka
Internet WiFi
Lodówka
Ognisko, Grill
Plac zabaw dla dzieci
Prysznic
Radio
Recepcja
Restauracja
Tylko dla niepalących
Wypożyczalnia rowerów

Konferencja

KAJZER HOSTEL

Kraków, Limanowskiego 12

Powołaj się na wolneNOCLEGI.net

Popularność obiektu:

8857

Popularność obiektu

13€ - 26€

60PLN - 120PLN


Mówimy w językach:

Angielski Polski
Pokój 1-osobowy 3 0
Pokój 2-osobowy 3
Pokój 3-osobowy 5
Pokój 4-osobowy 3

polecane obiekty

Zamknij
Zamknij
Zamknij