Jesteś tutaj: Tanie noclegi Tanie noclegi malopolskie Tanie noclegi Sromowce Niżne Schronisko PTTK Trzy Korony

Nasze Schronisko położone jest w Pieninach u stóp najsłynniejszego szczytu Trzy Korony - od którego też wzięło swą nazwę. Z pokoi Schroniska rozciągają się malownicze widoki na wspomniany szczyt, przełom Dunajca, Czerwony Klasztor oraz Tatry Bielskie po Słowackiej stronie.

 

Wyglądając przez okno można zobaczyć spływające flisackie tratwy. Schronisko oferuje tanie noclegi w Pieninach. Posiadamy obecnie 50 miejsc noclegowych w 17 pokojach 2, 3, 4 i 5 osobowych. Wszystkie pokoje są z łazienkami.

 

Znajduje się tu także kameralna salka konferencyjna oraz przytulne miejsce do odpoczynku w większym gronie. Przy Schronisku znajduje się podest, na którym można rozsiąść się wygodnie podziwiając majestat Trzech Koron oraz miejsce na ognisko. Goście Schroniska mogą skorzystać ze znajdującego się tuż przy obiekcie bezpłatnego parkingu.

 

Teren obiektu jest w pełni bezpieczny, ogrodzony. Wszystkich zapraszamy do ogólnodostępnej restauracji oferującej tradycyjne, przyrządzane na miejscu jedzenie przyprawiane zgodnie z wiekowymi góralskimi przepisami. Skosztować tu można kotleta po flisacku, pierogów z bryndzą czy kwaśnicy po sromowsku. Schronisko stanowi doskonałą bazę wypadową na spływ Dunajcem, wycieczkę do Niedzicy, Czorsztyna, na Słowację, do Szczawnicy no i oczywiście na wędrówki po górach.

Nasze Schronisko położone jest w Pieninach u stóp najsłynniejszego szczytu Trzy Korony - od którego też wzięło swą nazwę. Z pokoi Schroniska rozciągają się malownicze widoki na wspomniany szczyt, przełom Dunajca, Czerwony Klasztor oraz Tatry Bielskie po Słowackiej stronie. Wyglądając przez okno można zobaczyć spływające flisackie tratwy. Schronisko oferuje tanie noclegi w Pieninach. PosiadamySpływ Dunajcem obecnie 50 miejsc noclegowych w 17 pokojach 2, 3, 4 i 5 osobowych. Wszystkie pokoje są z łazienkami. Znajduje się tu także kameralna salka konferencyjna oraz przytulne miejsce do odpoczynku w większym gronie. Przy Schronisku znajduje się podest, na którym można rozsiąść się wygodnie podziwiając majestat Trzech Koron oraz miejsce na ognisko. Goście Schroniska mogą skorzystać ze znajdującego się tuż przy obiekcie bezpłatnego parkingu. Teren obiektu jest w pełni bezpieczny, ogrodzony.

Czerwony klasztor


Wszystkich zapraszamy do ogólnodostępnej restauracji oferującej tradycyjne, przyrządzane na miejscu jedzenie przyprawiane zgodnie z wiekowymi góralskimi przepisami. Skosztować tu można kotleta po flisacku, pierogów z bryndzą czy kwaśnicy po sromowsku.

Schronisko Trzy Korony

Schronisko stanowi doskonałą bazę wypadową na spływ Dunajcem, wycieczkę do Niedzicy, Czorsztyna, na Słowację, do Szczawnicy no i oczywiście na wędrówki po górach.

       
do dworca PKS
500 m
do gór
1 m
do lasu
100 m
do rzeki
100 m
PTTK
Internet WiFi
Karty płatnicze
Obsługa wielojęzyczna
Prysznic
Restauracja
Tylko dla niepalących
Wyżywienie

Kulig
Majówka
Miejsce na ognisko
Sylwester

Schronisko PTTK Trzy Korony

Sromowce Niżne, ul. Sobczańska 91

Powołaj się na wolneNOCLEGI.net

Popularność obiektu:

8804

Popularność obiektu

8€ - 10€

36PLN - 47PLN


Mówimy w językach:

Angielski Polski
Pokój 2 osobowy z łazienką

polecane obiekty

Zamknij
Zamknij
Zamknij