Ośrodek Maraton położony jest w malowniczej części Pogórza Dynowskiego, 16km od Rzeszowa i 23 od lotniska Jasionka przy trasie Rzeszów-Barwinek.

 

Zapraszamy do wyjątkowego miejsca. Ośrodek Aktywnego Wypoczynku Maraton położony jest w malowniczej części Pogórza Dynowskiego, w Chronionym Obszarze Hyżneńskim. Z naszych progów można wyjść wprost na piesze szlaki prowadzące przez Pogórze aż po Bieszczady. 


Ośrodek Maraton


Dogodna lokalizacja przy trasie Rzeszów-Barwinek umożliwia szybką komunikacje. Jesteśmy umiejscowieni zaledwie 16 km od Stolicy Podkarpacia i tylko 23 km od międzynarodowego lotniska Jasionka.Zapraszamy Państwa na niezwykłe podróże po spuściznach kulturowo-historycznych , dzięki bliskości takich dóbr jak Zamek w Łańcucie z XVII wieku czy pamiątki kultury żydowskiej w Leżajsku Nasz Ośrodek może stać się doskonałą bazą wypadową.


Maraton to także dobre miejsce dla ludzi lubiących sport i aktywny wypoczynek. Ci którzy uprawiają: boks, sporty walki, taniec, nordic walking, kajakarstwo turystyczne, zapasy, piłkę nożną, ręczną i siatkową , lubią rowerowe wycieczki znajda u Nas coś dla siebie.

       
do apteki
1 km
do bankomatu
1 km
do dworca PKS
600 m
do gór
100 m
do restauracji
0 m
do urzędu pocztowego
Ośrodek Maraton położony jest w malowniczej części Pogórza Dynowskiego, w Chronionym Obszarze Hyżneńskim. Z naszych progów można wyjść wprost na piesze szlaki prowadzące przez Pogórze aż po Bieszczady a tylko 200 m trzeba pokonać by znaleźć się nad Wisłokiem Maraton m
wyżywienie w restauracji
korzystanie z sauny
Bar, bufet
Dostęp do TV
Internet WiFi
Karty płatnicze
Klimatyzacja
Obiekt kamerowany
Ognisko, Grill
Parking
Prysznic
Recepcja
Restauracja
Room serwis
Sauna
Siłownia
Stadion na Euro 2012
Wyżywienie
Zwierzęta domowe

Miejsce na ognisko
Wesela

Ośrodek Maraton

Rzeszów, Lubenia 618

Powołaj się na wolneNOCLEGI.net

Popularność obiektu:

4104

Popularność obiektu

15€ - 44€

70PLN - 199PLN


Mówimy w językach:

Polski
Apartament 1 199

polecane obiekty

Zamknij
Zamknij
Zamknij