Apartament nad morzem "Morski Relaks" znajduje się w Dzielnicy Uzdrowiskowej Kołobrzegu. Obok najlepszych kołobrzeskich hoteli takich jak Aquarius, Diva, Marina, Solny, i innych. Nie przypadkowo reprezentacja piłkarska Danii wybrała na Euro 2012 roku tę dzielnicę Kołobrzegu, jako miejsce swej bazy noclegowej oraz odnowy fizycznej. Niewielka odległość od morza - 300 m jest atutem apartamentu Morski Relaks. Przejście na plażę zajmuje kilka minut spacerem wzdłuż pięknej stuletniej alei bukowej, w nadmorskim parku. Po drodze mijamy amfiteatr(koncerty, przedstawienia, kabarety, festiwal muzyki techno Sunrise) i liczne punkty z małą gastronomią. W pobliżu amfiteatru znajduje się fort - KAMIENNY SZANIEC z 1832r. Obecnie jest tu kawiarnia, smażalnia ryb z widokiem na morze oraz salon gier dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wieczorami, przy szumie morskich fal , odbywają się tutaj dyskoteki, dancingi, wieczorki taneczne oraz inne plenerowe imprezy. W najbliższej okolicy na wydmie nadmorskiej zachował się piękny starodrzew. Dla miłośników wycieczek rowerowych ,niedaleko apartamentu(60m)znajduje się atrakcyjna i malowniczo położona droga rowerowa prowadząca wzdłuż plaży do Parku Krajobrazowego, a dalej do samego Ustronia Morskiego. Również uprawiający Nordic Walking znajdą tu urzekające pięknem krajobrazu trasy do uprawiania tego sportu. 

Obiekt Zielone Tarasy ,w którym jest umiejscowiony apartament morski relaks posiada miejsca parkingowe, a na dachu budynku zielone tarasy z miejscem do wypoczynku lub opalania. 24 h monitoring obiektu zapewnia bezpieczeństwo wypoczywającym. Do dyspozycji gości apartamentu jest sala fitness oraz siłownia gratis! Dwie szybkobieżne windy umożliwiają swobodne korzystanie z wyższych kondygnacji. Cały obiekt służy głównie wypoczynkowi, relaksowi i wakacyjnym pobytom. Nie ma tu, charakterystycznego dla typowych osiedli mieszkaniowych, zgiełku i codziennej krzątaniny. Bezpośrednie sąsiedztwo hoteli np. Aquarius, Solny daje możliwość korzystania z basenów, zabiegów leczniczych, borowin, Spa, restauracji, kortu i strzeżonego parkingu. Brak barier architektonicznych: wygodne podjazdy, dwie windy umożliwiające wjeżdżanie na wyższe piętra z poziomu garaży, miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych - to wszystko sprawia, że ZIELONE TARASY oraz sam apartament Morski Relaks(brak progów, szerokie drzwi i otwarta przestrzeń) to miejsce stworzone również do wypoczynku dla osób niepełnosprawnych i z małymi dziećmi. 

Dla dzieci jest zamknięty bezpieczny plac zabaw. Niedaleko basen kryty(100m),sauny(100m), spa(100m) pole do minigolfa(300m), bilard, korty tenisowe otwarte(60m) i kryte(1km) boisko do koszykówki(200-300m), piłki nożnej(200-300m), ręcznej(200-300m), skatepark(250m) , squash(600m), park linowy (1,5km),park wodny (2km),lodowisko(2km),szachy na powietrzu(300m), sklep spożywczy (100 m) , kawiarnia(100m), restauracja (100m), smażalnia ryb (100m) supermarket (250 m), hipermarket (600 m),apteka (250 m), Mc Donalds (600 m), centrum-Stare Miasto (1km),kościół (600 m), przystanek autobusowy (100 m), szpital (1,5 km), katedra (1km). Morski Relaks to wygodny, przestronny, nowocześnie urządzony nadmorski apartament (39,50m2),który składa się z następujących pomieszczeń: 

- pokój dzienny (2 rozkładane kanapy, ława, stół i 4 krzesła, telewizor, radio, internet wifi- gratis!),dodatkowo dla małych dzieci i niemowląt istnieje możliwość nieodpłatnego wypożyczenia łóżeczka(kojca) oraz krzesełka do karmienia! 

- kuchnia z pełnym wyposażeniem (zastawa stołowa, sztućce, garnki, mikrofalówka, zmywarka, lodówka, a także inne sprzęty niezbędne do przygotowania posiłków) 

- łazienka z kabiną natryskową i automatyczną pralką do użytku dla gości

Apartament posiada duży (12m2) nasłoneczniony balkon od strony południowo-zachodniej dzięki czemu można korzystać z opalania przez prawie cały dzień. Na balkonie znajduje się stolik z krzesełkami i duży wygodny leżak dający możliwość opalania lub poobiedniej drzemki na świeżym powietrzu. Dodatkowo w budynku , na dachu, umieszczone są dwa zielone tarasy, na których goście apartamentu mogą się opalać. 

Dla wypoczywających w morskim apartamencie przygotowane są kołdry, poduszki, prześcieradła, ręczniki. W ten sposób może wypoczywać nawet 4-ro osobowa rodzina. Całość przemyślana pod względem wygody dla wypoczywających. Dodatkowo dla gości apartamentu przygotowano specjalne pomieszczenie na rowery, wózek, sprzęt plażowy. Istnieje równie możliwość wynajmu w promocyjnej cenie rowerów-25zł za dzień(oferta skierowana tylko do gości morskiego apartamentu). 

Apartament Morski Relaks to miejsce w kołobrzeskim uzdrowisku, w którym można doskonale odpocząć zarówno singiel, para, rodzina z dziećmi, jak i emeryt, senior .Dzięki licznym atrakcjom znajdującym się w pobliżu apartamentu i dużej dawce jodu nadaje się na miejsce wypoczynku nie tylko latem ale przez cały rok. Wszystko dodatkowo w pięknym otoczeniu i za rozsądną cenę. 

Zapraszając Państwa do spędzenia czasu w Uzdrowisku Kołobrzeg-Polskiej Stolicy Spa mamy nadzieję, że zechcą Państwo skorzystać z naszej oferty. Będzie nam miło Państwa gościć. 

       
brak danych
brak rabatów
brak danych
brak danych

Apartament Morski Relaks

Kołobrzeg, ul. Fredry 9B

Powołaj się na wolneNOCLEGI.net

Popularność obiektu:

2770

Popularność obiektu

23€ - 46€

100PLN - 200PLN


Mówimy w językach:

Polski
Apartament 1 200

polecane obiekty

Zamknij
Zamknij
Zamknij