Pensjonat Rybak, położony jest nad samym brzegiem Jeziora Żywieckiego- Żywiecka Tresna, taka nazwę ma zbiornik zaporowy, położony między górami Skrzyczne, Pilsko i Babia Góra. Ośrodek posiada 7 pokoi gościnnych.

 

W budynku znajduje się kawiarnia- restauracja, w której organizowane są różnego rodzaju imprezy do 40 osób. Na zewnątrz pensjonatu znajduje się pole campingowe, dwie zadaszone wiaty na ogniska i miejsca na grilla, wędzarnia ryb, parking, wypożyczalnia łodzi wędkarskich z silnikami.

 

Cały obiekt jest ogrodzony. Ze względu na swoje położenie nasz dom jest przyjazny wędkarzom. Ośrodek jest czynny cało rocznie, dla gości oraz dla firm.

 

Opis Pokoi

 
Nocleg w pokoju bez łazienki (z umywalką i TV) 30-40 PLN.
Nocleg w pokoju z łazienką i TV 40-50 PLN.
Pokoje bez łazienek wyposażone są w umywalki, TV, radio. Natrysk i WC na korytarzu.


Na terenie obiektu znajduje się kemping z opłatą 12 PLN.


Opis Gastronomii


Nasza restauracja serwuje smaczne i tanie śniadania, obiady i kolacje, smażone ryby, przysmaki regionalne oraz różnorodne dania na wynos. W bufecie znajduje się także kącik dla wędkarzy, gdzie można podziwiać galerię mistrzowskich okazów ryb, złowionych w Jeziorze Żywieckim oraz zakupić drobny sprzęt wędkarski i przynęty.


Opis Położenia


Pensjonat położony jest ok 5km od centrum miasta. Do ośrodka można dojechać z dworca PKP i PKS komunikacją miejska nr 4, 16, 17. W sezonie zimowym ośrodek jest dogodną bazą wypadową na narty, ponieważ wyciągi narciarskie znajdują sie w bliskiej odległości. W sezonie letnim można uprawiać sporty wodne, blisko są szlaki turystyczne.Oferta Specjalna Dla Firm!


- Pokoje do wynajęcia dla firm prowadzących prace na terenie powiatu żywieckiego
- Zakwaterowanie+wyżywienie (faktury vat)
- Catering, dowóz posiłków na teren budowy.

       
brak danych
brak rabatów
brak danych
brak danych

Rybak

Żywiec, ul.Nad Jeziorem 24

Powołaj się na wolneNOCLEGI.net

Popularność obiektu:

10401

Popularność obiektu

6€ - 9€

30PLN - 40PLN


Mówimy w językach:

Polski
Apartament

polecane obiekty

Zamknij
Zamknij
Zamknij