Jesteś tutaj: Tanie noclegi Tanie noclegi lubuskie Tanie noclegi Międzyrzecz Agroturystyka Zamostowo

Pokoje są 1, 2, 3 osobowe, istnieje możliwość dostawiania kolejnych łóżek. Większość sypialni znajduje się na piętrze, także w spokojnym śnie nie przeszkadzają dźwięki telewizora czy rozmów z salonu, gdzie przy kominku można delektować się pięknem nocy.

 

Duży stół na 12 osób umożliwia organizowanie przyjęć rodzinnych czy tez spotkań grupowych, a znajdujący się przed domem zestaw mebli drewnianych pozwala na spożywanie posiłków pod parasolem na dworze.

 

Proponujemy Państwu albo samodzielne przygotowywanie posiłków, albo też pełne dzienne wyżywienie, opierające się w znacznej mierze na daniach z kuchni myśliwskiej.

 

Gospodarze mieszkają w sąsiednim budynku, w razie jakiejkolwiek potrzeby służą pomocą. Na miejscu jest telefon.

 

Zapraszamy Państwa do skorzystania z odprężającej kąpieli parowej w naszej domowej saunie. W przyjemnym drewnianym otoczeniu zostaną Państwo poddani krótkotrwałemu działaniu wysokiej temperatury, która korzystnie wpływa na organizm, a intensywne pocenie pomaga pozbyć się toksyn.

 

W naszej saunie zrelaksuje się od 5 do 8 osób, gawędząc, słuchając radia, czy po prostu odpoczywając, wdychając przy tym aromatyczne olejki. Tuż obok kabiny jest prysznic, aby po gorącej kąpieli parowej zahartować ciało biczami zimnej wody.

       
brak danych
brak rabatów
brak danych
brak danych

Agroturystyka Zamostowo

Międzyrzecz, Zamostowo 1

Powołaj się na wolneNOCLEGI.net

Popularność obiektu:

5946

Popularność obiektu

11€ - 22€

50PLN - 100PLN


Mówimy w językach:

Polski
Apartament

polecane obiekty

Zamknij
Zamknij
Zamknij