Agroturystyka Farma69 to 75-hektarowe ekologiczne gospodarstwo. Niezwykłe miejsce wypoczynkowe, doskonałe zarówno na rekreację aktywną jak i na chwile refleksji. Położone na południowym zachodzie Polski w Górach Izerskich, koło Szklarskiej Poręby i 1 km od wsi Kopaniec.

 

Okolica niezwykle bogata w zabytki architektury i bogactwo przyrody.


Malownicza wieś Kopaniec, z kolonią artystów, jest miejscem chętnie odwiedzanym nie tylko przez miłośników natury, lecz również przez tych zainteresowanych historią, sztuką, architekturą i archeologią.

 

W górnej części Kopańca znajdują się trasy turystyczne piesze, biegowe i rowerowe.W naszym gospodarstwie zadbaliśmy o maluchy. Na terenie Farmy69 znajdą one tajemniczy labirynt leśny i kamienne kręgi tworzące magiczną atmosferę.

 

Szeroki wybór gier średniowiecznych i sportowych, oraz dla najmłodszych – choć nie tylko dla nich – małpi gaj, piaskownice i trampolina.Dodatkową atrakcją jest gabinet spa z sauną, masażerami, aromaterapią.

 

Do organizacji imprez towarzyskich czy szkoleniowych udostępniamy salę teatralną ze sceną, kominkiem, wyposażoną w niezbędny sprzęt.Gościom udostępniamy rowery, narty biegowe. W okolicy znajdują się stadniny koni, park rozrywki, stoki narciarskie, teatry, galerie prowadzące różnego rodzaju warsztaty. A wszystko to oddalone w bezpiecznej odległości od znanej nam dobrze cywilizacji sprawia, że nasze gospodarstwo jest miejscem nie tylko urokliwym lecz również bezpiecznym.Wyjątkowe położenie Farmy69 umożliwia również odwiedzenie naszych sąsiadów: zapraszając do Czeskiego Raju, a tych z Państwa którzy zatęsknią do miasta: do przewspaniałej, oddalonej o 2.5 godziny Pragi czy Drezna.Do dyspozycji gości oddajemy 20 miejsc noclegowych w przestronnych pokojach z łazienkami.

 

Wszystkie pokoje zostały zaprojektowane indywidualnie, a drewniane meble, podłogi oraz inne drobne elementy dekoracyjne, wykonane przez nas, dodają uroku i przytulności zarówno zima jak latem.Oprócz indywidualnych pokoi mieszczących się w głównym budynku, na terenie naszego gospodarstwa znajduje się samodzielny domek z dwiema sypialniami, łazienką, salonem i niezależną w pełni wyposażoną kuchnią.

 

Domek ten posiada również niezależny aneks z jedną sypialnią, łazienką i niewielką kuchnią. Jest to miejsce doskonałe dla osób poszukujących prywatności i zupełnej niezależności. Gościom, którzy poszukują wyjątkowych wrażeń oferujemy noclegi w bacówce położonej obok osady średniowiecznej Kopaniec.Bacówka to salonik – sypialnia, łazienka, toaleta, a na poddaszu sypialnia z materacami.Serdecznie zapraszamy również tych Państwa, którzy podróżują z własnym noclegiem, preferując namiot czy przyczepę kempingową. Dla gości przygotowaliśmy również zadaszony szałas z grillem, na kameralne wieczory przy ogniu.

       
do apteki
6 km
do centrum miasta
1 km
do dworca PKP
6 km
do dworca PKS
1 km
do gór
10 m
do lasu
10 m
do lotniska
0 m
do urzędu pocztowego
6 km
do wyciągu narciarskiego
2 km


8 km do zamek chojnik
4 km do Karkonoski Park Narodowy
11 km do wyciągi Szklarska Poręba
dzieci do 3 lat
dzieci do 12lat
dłużsszy pobyt negocjacja
Czajnik
Dostęp do TV
Dostęp do Żelazka
Internet WiFi
Kominek
Lodówka
Ognisko, Grill
Ogólnodostępna kuchnia
Parking
Plac zabaw dla dzieci
Pralka
Prysznic
Radio
Sauna
Siłownia
SPA
Tylko dla niepalących
Wypożyczalnia rowerów
Wyżywienie
Zwierzęta domowe

Bankiety
Konferencja
Majówka
Miejsce na ognisko
Sylwester

Farma69

Szklarska Poręba, Kopiec

Powołaj się na wolneNOCLEGI.net

Popularność obiektu:

9502

Popularność obiektu

10€ - 26€

45PLN - 120PLN


Mówimy w językach:

Angielski Polski
Apartament
  • stół rozkładany na 12 osób
  • tradycyjny stół kojarzy się nam raczej z prostokątem ale warto również rozważyć wyposażenie domu w okrągły przypadku tego designu

    polecane obiekty

    Zamknij
    Zamknij
    Zamknij