Jesteś tutaj: Tanie noclegi Tanie noclegi zachodniopomorskie Tanie noclegi Barlinek Centrum Edukacyjne Szczecińskiej Fundacji Talent Promocja Postęp

Barlinek to urocze miasteczko położone w województwie zachodniopomorskim, w otoczeniu licznych lasów i jezior. Nasza Baza szkoleniowo - noclegowa znajduje się 600 metrów od rynku i centrum miasta. CE Dydaktyk oferuje Państwu pokoje 2 i 4 osobowe, pełny węzeł sanitarny (na holach. Oferujemy Państwu bezpłatny dostep do kuchni, internet w pokojach.

Na terenie obiektu mieści się sala konferencyjna z wyposażeniem audiowizualnym (na 80-90 miejsc), dwie sale dydaktyczne (12-15 osób każda) oraz pracownia komputerowa z dostępem do Internetu. Istnieje możliwość całodziennego wyżywienia, obok obiektu znajduje się stołówka. Na terenie obiektu znajduję sie również kompleks boisk ORLIK 2012 (boisko do piłki siatkowej, koszykówki i piłki noznej), dostęp bezpłatny. W osrodku i na terenie całego obiektu obowiązuje całkowity zakaz palenia. Organizujemy i współorganizujemy : konferencje, szkolenia, pobyty weekendowe, obozy sportowe, taneczne, kolonie, bankiety, przyjęcia itp. Zachęcamy do nawiązania kontaktów z naszym kierownictwem biura i serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas przez cały rok.

       
do dworca PKS
1 km
do jeziora
1,2 km
do lasu
600 m
do urzędu pocztowego
600 m
brak rabatów
Dostęp do TV
Internet WiFi
Ogólnodostępna kuchnia
Parking
Radio
Wyżywienie

Konferencja

Centrum Edukacyjne Szczecińskiej Fundacji Talent Promocja Postęp

Barlinek, ul. Szosowa 2

Powołaj się na wolneNOCLEGI.net

Popularność obiektu:

9191

Popularność obiektu

6€ - 13€

30PLN - 60PLN


Mówimy w językach:

Angielski Polski
Apartament

polecane obiekty

Zamknij
Zamknij
Zamknij